اخبار

کسب مقام برتر دانشگاه علوم پزشکی در جشنواره شهید رجایی

1396/6/21 سه‌شنبه

 دانشگاه علوم پزشکی قزوین یک گام بزرگ برداشت
در مراسم تقدیر از برگزیدگان عرصه خدمت در نظام اداری استان که در استانداری برگزار شد، از دکتر منوچهر مهرام، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین بعنوان یکی از دستگاه های برتر در ارتقای رتبه عملکرد در جشنواره شهید رجایی تقدیر گردید.
دکتر مهدی یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اعلام این خبر گفت : با توجه به فعالیت خوب واحدهای دانشگاه به ویژه حوزه توسعه، اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و روابط عمومی در تجمیع و ارائه مستندات عملکردی در شاخص های عمومی و اختصاصی امتیاز دانشگاه نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت و همین امر زمینه ساز کسب عنوان دستگاه برگزیده  در ارتقاء عملکرد شد.
دکتر یوسفی اضافه کرد : با برنامه ریزی منسجمی که در حوزه توسعه مدیریت و منابع داریم انشاالله در سال های آینده درخشش بیشتری در بین دستگاه های اجرایی استان در حوزه ارزیابی عملکرد خواهیم داشت.
دکتر فریدون همتی استاندار قزوین، در مراسم تقدیر از برگزیدگان عرصه خدمت در نظام اداری استان در خصوص ارتقای رتبه عملکرد دانشگاه علوم پزشکی نسبت به گذشته گفت، خبرهای خوبی در راه است و در حال حاضر با کمک دولت، شهرداری و خیرین سلامت نزدیک به یک هزار تخت بیمارستانی در استان در حال ساخت است.
استاندار قزوین همچنین ادامه داد خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداری در مدتی کوتاه 159 پروژه بهداشتی و درمانی را به بهره برداری رسانده یا تا آخر سال به بهره برداری خواهد کرد.
دکتر همتی در انتهای سخنان خود افزود، همه بخش های اداری استان در بررسی های بعمل آمده، کارنامه درخشانی دارند و با توجه به شرایط و امکانات موجود دولت، توانسته اند نشاط و سر زندگی را در استان نوید دهند. مردم نیز از این خدمت رسانی ادارات، راضی هستند و باید تلاش ها در مسیر خدمت به مردم باشد تا آنها نیز قضاوت مثبتی نسبت به عملکرد دولت داشته باشند.
لازم به ذکر است در این مراسم که با حضور دکتر داوود محمدی، نمایده مردم  قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و دکتر بهمن طاهرخانی، رییس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، برگزار شد، از پانزده دستگاه برتر و مدیران آنها در ارزیابی بعمل آمده در جشنواره شهید رجایی تقدیر شد و با اهدا لوح سپاس و تندیس جشنواره از آنان قدردانی بعمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ