منابع الکترونیکی در دسترس دانشگاه علوم پزشکی قزوین
 
اطلاعیه های مهم

به استحضار اساتید، پژوهشگران، دانشجویان دانشگاه می رساند سامانه منبع یاب وزارت بهداشت تحت نشانی  http://rsf.research.ac.ir با هدف یافتن منابع مورد نیاز و پایگاه های پوشش دهنده این منابع و دستیابی به اطلاعات علم سنجی مجلات و انتشار مقالات در مجلات علمی مورد نظر رونمایی گردید. شایان ذکرمی باشد این سامانه دسترسی به اطلاعات 80000 عنوان مجله، کتاب و سایر منابع اطلاعاتی جهان را مقدور می سازد.


*به اطلاع می‌رساند‌ پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته اين مرکز با ناشر EBSCO، دسترسی آزمایشی (Trial)  دانشگاه به مجموعه مجلات دندانپزشکی ناشر مذکور از طريق آدرس http://search.ebscohost.com  از تاریخ 8 آبان سال جاری به مدت سه ماه فراهم شده است. ناشر EBSCO، ارائه‌کننده دسترسی به متن کامل مقالات بيش از 290 عنوان مجله معتیر در موضوعات دندانپزشکی و علوم وابسته در مجموعه Dentistry & Oral Sciences Source است.

*دسترسی به بانک اطلاعاتی up to date برقرار می باشد.
  بنابر اعلام معاونت محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت... دسترسی به پایگاه بانک اطلاعاتی Ulrich که  دربرگیرنده اطلاعات بیش از 300،000 عنوان نشریه ادواری، مجلات علمی، پژوهشی و نیز روزنامه‌های جهان است در آدرس http://ulrichsweb.serialssolutions.com برقرار گردیده است. اطلاعات پایگاه مذکور شامل عنوان مجله، ISSN، موضوع مجله، آدرس اینترنتی و پستی مجله، وضعیت و تناوب انتشار، کشور محل انتشار، قیمت و بانک‌های اطلاعاتی نمایه‌کننده مجله مربوطه است

.