روز پُرستاره پرستار

1396/11/7 شنبه

آیین نکوداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه دانشگاه علوم پزشکی قزوین با حضور دکتر منوچهر مهرام، رییس دانشگاه و جمع پُرشور پرستاران با برنامه های متنوع، روز پنجم بهمن 1396 در سالن اجتماعات شهید بابایی دانشگاه برگزار شد.

تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی، آغاز برنامه های این مراسم بود و سپس سرود ویژه پرستار و نماهنگ پرستاران نمونه از مجموعه تولیدات روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پخش شد.

در ادامه، دکتر منوچهر مهرام، رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با تشویق شرکت کنندگان، در سخنان کوتاهی، ضمن تبریک روز پرستار با بیان دو خاطره از خدمات پرستاری برای بیماران از جامعه پرستاری تشکر و قدردانی کرد و تغییر نگرش منفی مردم به بیمارستان های دولتی را ثمره خدمات صادقانه و خوب پرستاران دانست و گفت: من خدا را بخاطر این همکاران که نمونه کامل اخلاق هستند، شکر می گویم.

رئیس دانشگاه عنوان کرد: شما وسیله هستید و همه این اتفاقات خوبی که در عرصه خدمات پرستاری افتاده است و می افتد، لطف خداوند است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین -که سخنان خود را با تشکر و قدردانی از پرستاران شروع کرده بود-، با عذرخواهی از آنان به پایان برد و گفت: هرچند تمام تلاش خود را بکار بستیم تا تأخیری در پرداخت ها صورت نگیرد؛ با این وجود از بابت همه تأخیرات در پرداختی ها از شما و همه پرستاران عذرخواهی می کنم و با همه فشارهایی که داریم، سعی می کنیم پرداختی ها به موقع باشد.

تجلیل از پرستاران نمونه

در ادامه این برنامه از 51 پرستار برگزیده سال 1396 دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد. اسامی پرستاران نمونه به شرح زیر است:

 دانشکده پرستاری و مامایی: اکرم شاهرخی، کارشناس ارشد و عضو هیئت علمی پرستاری. 

دانشکده دندانپزشکی: مژگان مدنی، پرستار.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی: پرویز آقاعلی، فوریت‏های پزشکی و شیرین برخی، پرستار.                 

بیمارستان امیرالمومنین (ع) بویین زهرا: فاطمه یوسفی، پرستار؛ اسلام کلهر، بهیار (برگزیده کشوری)

بیمارستان شفا  تاکستان: فاطمه کریم خانی، پرستار( سوپر وایزر)؛ مهسا طاهرخانی، پرستار و حمیرا طاهرخانی، پرستار.

بیمارستان شهدا آبیک:  فهیمه روستا پیشه، پرستار (مدیر پرستاری بیمارستان شهدا آبیک).

مرکز آموزشی - درمانی 22 بهمن: زهرا اکبری خشکدشتی، پرستار(سوپر وایزر و برگزیده کشوری) و زینت عبدالهیان، پرستار.

مرکز آموزشی - درمانی قدس:  مرضیه متولی، پرستار (سوپر وایزر)؛ اعظم السادات روحانی راد، پرستار؛ مریم صادقی، پرستار؛ آرزو ذوالفقاریان، پرستار؛ مهری قلیچی، کارشناس اتاق عمل و بهناز شکری، پرستار.

مرکز آموزشی - درمانی کوثر: محترم توفیقی، سرپرستار؛ مهین میجوجی، کارشناس هوشبری؛ نسرین هاشمی، پرستار؛ فرحناز محمدخانیها، پرستار( سوپر وایزر) و راحله قلی بیگ، پرستار.  

مرکز آموزشی - درمانی ولایت: پروانه عابدی، پرستار؛ فروهنده قاسمی، پرستار؛ فرزانه قاسمی، پرستار؛ معصومه صفرخانلو، پرستار؛ مریم نیرومند، پرستار؛ انسیه میرزایی، پرستار(سوپروایزر) و لیندا حافظی، پرستار.

شرکت  آوا سلامت: معصومه امیرارسلانی، پرستار و سمیه کاظمی نژاد، پرستار.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر