اخبار

همه خانه های شهر بویین زهرا به سیستم فاضلاب وصل می شوند

روز ششم اسفند 1396 ششمین نشست امسال شورای سلامت شهرستان بویین زهرا به ریاست دکتر علی رحمانی، فرماندار این شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد و طبق یکی از مصوبات آن، شهرداری بویین زهرا و آبفای این شهر موظف به پیگیری وصل شدن خانوارهای باقی مانده در شهر به اگو شدند. دانشگاه فنی - مهندسی بویین زهرا هم موظف به انجام اقدامات لازم برای وصل فاضلاب به اگوی شهری شد.

همچنین بخشداری ها و آب و فاضلاب روستایی موظف به برگزاری نشستی با حضور مسؤولان شبکه بهداشت - درمان و دهیاران برای رفع معضل دفع غیربهداشتی فاضلاب در روستاها شدند. شهرداری ها نیز موظف به مشخص کردن مکان هایی برای نصب بنر در شهرها بویژه شبکه بهداشت - درمان شدند.

در این نشست پس از بیان اهداف و سیاست های اجرایی شورای سلامت توسط دکتر آرش خوشنویس زاده، مدیر شبکه بهداشت – درمان بویین زهرا، حسن کاظمی رودباری، سرپرست مرکز بهداشت بویین زهرا در مورد نیازسنجی شهرستان و خدمات ارائه شده توسط کلینیک سیار دندانپزشکی، مهندس اسماعیل قموشی، کارشناس مسؤول بهداشت محیط درباره موضوعات بسیج سلامت نوروزی سال 1397 و معضل دفع غیربهداشتی فاضلاب خانوارهای روستایی در سطح شهرستان و ارائه راه کارهای لازم و سعید زارعی، کارشناس مسؤول مبارزه با بیماری ها درباره اجرای طرح خطرسنجی بیماری های قلبی – عروقی در شهرستان در سال 1396 سخن گفتند و هر یک به ارائه گزارش فعالیت های انجام شده پرداخته و خواستار همکاری ادارات برای آموزش های لازم به جمعیت تحت پوشش شهری و روستائی در زمینه های بهداشتی شدند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ