سامانه اندیشگاه سلامت
منظور از ایده در اندیشگاه " راه حل رفع نیاز حال و آینده " می باشد.

اندیشگاه سلامت دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، اولین کانون تفکر ثبت شده در ساختار دبیرخانه سیاستگذاری سلامت استان قزوین می باشد.این اندیشگاه می کوشد تا در جایگاه یک کانون تفکر ، به تولید فکر و اندیشه در حوزه سلامت (با تکیه بر پژوهش های گسترده و عمیق ) بپردازد.لذا کلیه افراد دارای فکر و اندیشه در حوزه سلامت می توانند با ثبت ایده های خود،کمک بزرگی برای ارتقای وضعیت سلامت کشور نمایند.


حقوق مربوط به ایده های ثبت شده در اندیشگاه سلامت دانشگاه علوم پزشکی قزوین
- بر اساس اساسنامه اندیشگاه سلامت ، هر فردی می تواند فکر و یا ایده جدیدی که در راستای ارتقای وضعیت سلامت کشور و یا استان باشد را در سامانه سلامت وارد نماید.
- هر ایده ای که در سامانه اندیشگاه سلامت وارد گردد، بر اساس اولویت زمانی و در صورت تکراری نبودن و تایید نهایی اندیشگاه ، برای فرد ارائه دهنده ایده ، ثبت خواهد شد و حقوق آن برای صاحب ایده محفوظ خواهد بود.
- صاحب ایده پس از تایید اندیشگاه، می تواند ایده مذکور را راسا به صورت طرح تحقیقاتی و عملیاتی درآورده و یا از طریق اندیشگاه به تیم تحقیق واگذار نماید.
 
معرفی اندیشگاه سلامت
فرم ثبت نام در سامانه اندیشگاه سلامت
پیگیری و ویرایش فرم ثبت نام سامانه اندیشگاه سلامت
اگر کد رهگیری را فراموش کرده اید
مشاهده لیست ایده های ثبت شده نهایی

بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 11476
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53418665 تعداد بازديد زيرپورتال: 293002 اين زيرپورتال امروز: 76 سایت در امروز: 6804 اين صفحه امروز: 1