اخبار اسلایدی
تحول در سایت مجله Biotechnology and Health Scienses دانشگاه
سایت مجله انگلیسی زبان دانشگاه با عنوان    Biotechnology and  Health Scienses برای دسترسی به امکانات بیشتر متحول شد . این تغییر با درخواست سردبیر مجله  توسط شرکت انتشاراتی کوثر ، که ناشر این مجله می باشد ، انجام شد. 
باتوجه به تغییر در سایت مجله BHS، از این پس تمامی مکاتبات از طریق وبسایت جدید صورت می پذیرد. همچنین این مجله در پایگاهCOPE  )این پایگاه راهنمایی لازم را برای رعایت ملاحظات اخلاقی جهت انتشار مقاله ها در اختیار سردبیران قرار می دهد) و Index Copernicus  نمایه شده است. 
​در مراحل ارسال برای مقالات پژوهشی، کتاب، مقالات کامل، گزارش مورد، کوتاه و مروری یک File Type جدید به نام Formula اضافه شده است که نویسندگان می توانند فرمول های مقالات خود را در این بخش به صورت فایل ورد بارگذاری نمایند. همچنین امکان بارگذاری فایل­های پیوست برای داوران در هنگام تکمیل فرم داوری فراهم شده است. ضمنا از این پس داوران می توانند پس از تکمیل داوری، گواهی داوری هریک از مقالات را به طور جداگانه از صفحه شخصی خود به صورت فایل PDF دریافت نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 6941
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53265408 تعداد بازديد زيرپورتال: 9839 اين زيرپورتال امروز: 62 سایت در امروز: 52833 اين صفحه امروز: 27