در بازدید از مرکز آموزشی و درمانی مستقل بوعلی سینا قزوین

مدیرکل بازرسی استان قزوین، اقدامات پیشگیری و درمان کرونا را امیدوار کننده دانست

1398/12/24 شنبه

عبدالله آقاعلیخانی، مدیرکل بازرسی استان قزوین، در جریان بازدیدش از مرکز آموزشی و درمانی مستقل بوعلی سینا قزوین؛ روند ارائه خدمت به بیماران کرونایی را بررسی کرد.

آقاعلیخانی اظهار کرد: در این بازدید، سه هدف را دنبال کردیم، اول اینکه به عنوان دستگاه های نظارتی  از وضعیت استان(قرمز یا زرد) آگاه شویم؛ دیگر اینکه اگر مرکز در مسائل حقوقی و اداری مشکل دارد، مداخله کنیم و مشکل را رفع کنیم و در نهایت اینکه چون همه نهادها مکلف به همکاری برای پیشگیری و درمان هستند، اگر دستگاهی تخلف می کند و بطور عمد همکاری نمی کند، تحت تعقیب قرار گیرد، که البته کمتر شاهد این موضوع هستیم.

مدیرکل بازرسی استان قزوین در خصوص ارزیابی خود از بازدیدش گفت: اقدامات این چند روز، امیدوار کننده است، هم موضوع بیمارستان اضطراری که موقت ایجاد شده و قرنطینه ای وجود دارد، خیلی کمک کننده است و خدماتی هم که مراکز و پایگاه های خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت انجام می دهند، برای آگاهی دادن، خیلی امیدوار کننده است و توصیه بنده این است که مردم هم بیشتر رعایت کنند و توصیه های پزشکی را جدی بگیرند.

آقاعلیخانی درباره همبستگی و همکاری مسؤولان با مردم و مردم با آنان، گفت: هر چقدر این هماهنگی و همبستگی بیشتر شود، ما زودتر از این وضعیت خلاص خواهیم شد. 

در این بازدید، دکتر پیمان نامدار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛ دکتر سیدسعید فرزام، مدیرکل مرکز آموزشی و درمانی مستقل بوعلی سینا قزوین و رمضان شهسواری، مسؤول روابط عمومی مرکز، آقاعلیخانی را همراهی می کردند.

مدیرکل بازرسی استان قزوین از بخش های بستری مرکز بازدید کرد و ضمن گفتگو با پزشکان و پرستاران، برای آنان سلامتی و موفقیت آرزو کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر